partneri72x72

Staňte sa našim
partnerom

máme pre vás
pripravený zaujímavý
partnerský programInternetová reklama

Ktorá je pre vás najlepšia?

Existuje viac druhov internetovej reklamy. Každý má svoje špecifiká a výhody. Jednému klientovi môže priniesť lepšie výsledky kontextová reklama, inému zase SEO optimalizácia. Naším krédom je osobný prístup, pretože si uvedomujeme, že každý klient je jedinečný. Podľa vašich individuálnych potrieb a požiadaviek namixujeme tú správnu kombináciu produktov internetovej reklamy.

Internetová reklama - produkty:

Internet je najflexibilneším a najrýchlejšie sa rozvíjajúcim masmediálnym prostriedkom. Internetová reklama vám dáva možnosť použiť ho na propagáciu vašej firmy viacerými spôsobmi:

SEO optimalizácia pre vyhľadávače
Kontextová reklama
Banerová reklama
Registrácia do katalógov

Cielená internetová reklama

Naším cieľom je priviesť na vašu stránku čo najviac zákazníkov za minimálne náklady. A to nielen pomocou dobrej pozície vo vyhľadání, ale aj príťažlivo napísaného titulku a popisu. Cielená internetová reklama privedie na vaše stránky len tých, ktorí hľadajú práve to, čo ponúkate.

SEO Optimalizácia

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO - Search Engine Optimization) zabezpečí, že Vaše web stránky budú automaticky na popredných miestach vo výsledkoch vyhľadávania. Na vaše stránky prídu tí, ktorí majú záujem práve o vaše produkty a služby.
Viac o SEO optimalizácii...

Kontextová reklama

Kontextová reklama patrí k najefektívnejším druhom inzerovania vôbec. Reklamný odkaz na vaše stránky sa cielene zobrazuje návštevníkom celosvetových vyhľadávačov (Google) alebo katalógov (Zoznam, Azet, Best). Vy však za kontextovú reklamu platíte, len ak na ňu takýto návštevník klikne.

Kontextová reklama

Banerová reklama

Baner je grafický odkaz na vašu webovú stránku, ktorý má podobu reklamného pútača - obrázku, niekedy doplneného aj krátkym textom. Príťažlivý a zaujímavo navrhnutý obrázok často povie viac ako dlhý a nudný text. My vám ho navrhneme, zrealizujeme a umiestnime ho do internetových katalógov či na vašu webovú stránku.

Banerová reklama

Registrácia do katalógov

Jedným zo sposobov, ako propagovať hotovú web stránku, je registrácia do katalógov.
Vašu webovú stránku zaregistrujeme vo forme titulku a popisu do tých katalógov, ktoré používa najviac slovenských užívateľov.

Registrácia do katalógov

Chcete vedieť viac o internetovej reklame? Máte záujem o cenovú ponuku? Kontaktujte nás.

HĽADAJ

vbit_logo1

Výpočtová a kancelárska
technika v klasickej
aj internetovej predajni

 Balíky weBase

 iDisk - Váš web priestor

© dFlex Nitra spol. s r.o.